Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 18+ )
Otras preguntas
Vocabulary :Find out the antonyms of the following wordswise
The powers of both houses of the California Legislature are nearly identical except for the Senate ___. A. Term lengths B. Number of members C. Voting procedure
describe how water moves from the soil into xylem of root hairs
How did U.S. involvement in the Korean War affect the balance of power between the legislative and executive branches of our government?
paano nagsimula ang imperyong turk?
The most common cause of morbidity and mortality with a SAH is _____. 1) Hypertension 2) Aneurysm rupture 3) Trauma 4) Infection
How long does a bacteria run and tumble?
name the two organisations that help preserve our material heritage?
I am a substance have different odour in acidic and basic solutions who am I
How would you ask a new student her name in French?