sadaixo
sadaixo sadaixo
  • 02-05-2020
  • Chemistry
contestada

What does a banana have that a human does not?

Respuesta :

marquashiakkey
marquashiakkey marquashiakkey
  • 02-05-2020
It would be a face or toes
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-05-2020

Answer:

appealing taste

ba dump shhhh

um i dont know if this was a real question

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If 12 apples cost $10.20 how much does one apple cost?
If 12 apples cost $10.20 how much does one apple cost?
27m^3+64n^3 Answer sheet says it is (3m+4n) (9m^2-12mn+16n^2) can someone tell me where they got the "-12mn" from?
A total of 593 tickets were sold for the school play. They were either adult tickets or student tickets. There were 57 fewer student tickets sold than adult
Write the inequality for the quotient of a number and 12 is no more than 6
A couple more questions ! Please help
In the 1870s Georgia's logging and timber industry became the MOST profitable in the United States because of the expanded use of A) airplanes. B) automobile
Q13. determine whether the equation is a function. x + 8y = 5
The table shows the total number of hamburgers and hot dogs sold at a food stand at a local fair on two separate days. It shows the dollar amount taken in each
I should have followed up my first inquiry, by asking in what way Miss Varens was connected with her; but I recollected it was not polite to ask too many questi