landrades72
landrades72
03-04-2020
Mathematics
contestada
4 1/8 take away 2 3/4
Respuesta :
mikemlg
mikemlg
03-04-2020
Answer:
1.375
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 86+ )
Otras preguntas
florence has only $420 in her hank account. describe how to find the amount after she writes a check for $590
If five slices of pizza cost $5.50, how much do two slices cost? Ten slices? Half a slice ?
what evidence shows that sumerians where not prehistoric
A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
How did geography influence the way the Incas ruled the empire?
Estimate each quotient using compatible numbers.
Antonio sold a hat for $18. His wholesale cost was $8. What was the percent markup?
Estimate each quotient using compatible numbers.
this gas makes up close to one fourth of the air surrounding earth
WRITE EACH RATE AS UNIT RATE. 162 WATER BOTTLE IN 9 CASES=